Bautec
Podłogi drewniane są coraz bardziej popularne na polskim rynku. Możliwość obcowania z naturalną podłogą oraz bardzo szeroka oferta handlowa jest bodźcem do decyzji o ich wyborze. Oczywiście, podobnie jak wszystkie inne, także i podłogi drewniane wymagają odpowiedniej pielęgnacji, a więc prawidłowego doboru wysokowartościowych środków pielęgnacyjnych oraz konserwujących.

Naturalne usłojenie drewna i jego struktura nadają drewnianej podłodze szczególnych walorów. Aby te walory zachować należy stosować odpowiednie środki chroniące przed kurzem, brudem i zarysowaniami. Pielęgnacja podłogi drewnianej nie wymaga nadzwyczajnych umiejętności czy też wymyślnego sprzętu. Wymaga natomiast systematyczności w działaniach pielęgnacyjnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty firmy Bautec, która posiada wysokiej jakości produkty służące do pielęgnacji i konserwacji podłóg drewnianych. Są to profesjonalne produkty do domowego użytku.

Produkty Bautec nie zawierają chemicznych komponentów, które mogłyby tworzyć dodatkową powłokę na naszej podłodze. Po zabiegu pielęgnacyjnym, który możemy wykonać sami podłoga będzie czysta i wolna od smug i nalotów.

Wszystkie produkty firmy Bautec zarówno do biężacego czyszczenia i konserwacji jak i do gruntownego czyszczenia podłóg drewnianych wykończonych lakierem lub olejem dostępne są w naszym Studio.