AbluxMarka Ablux powstała dzięki idei wyselekcjonowania i połączenia najlepszych produktów wybranych spośród kolekcji wiodących kanadyjskich marek.

Tworząc kolekcję podłóg staramy się kreować trendy i wyprzedzać modę, dbając przede wszystkim o jakość wykonania i trwałość użytkowania naszych produktów. Jako jedyni dajemy 5-cio letnią gwarancję trwałości naszej powłoki lakierniczej również dla pomieszczeń użyteczności publicznej. Podstawą naszej kolekcji jest klon kanadyjski, charakteryzujący się jednymi z najwyższych charakterystyk użytkowych, który jest znacznie twardszy niż dąb. Kolekcję uzupełniają, kojarzący się w Europie bardziej egzotycznie, orzech amerykański o czekoladowym kolorze oraz szlachetna czereśnia, która całe swoje piękno pokaże po latach użytkowania.

Nasze podłogi są produkowane w Kanadzie, gdzie przemysł drzewny stanowi jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki. Nasze lakiery są ekologiczne i antyalergiczne. Wybierając podłogi ABLUX, zyskujesz niepowtarzalny styl, najwyższą jakość, długoletnią gwarancję powłoki lakierniczej, produkt w 100% naturalny o niepowtarzalnym charakterze. Gwarantujemy satysfakcję i jakość wykonania.