Croswood
Firma CROSWOOD z siedzibą w Toruniu powstała z początkiem 2014 roku, a główną misją jest zaprezentowanie i wprowadzenie w Polsce nowego materiału kompozytowego – Resysty.

Celem samego projektu 'Resysta' było stworzenie wodoodpornego materiału pozyskiwanego z surowca odnawialnego, który byłby także odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, takie jak promieniowanie słoneczne, wiatr czy niskie temperatury, który nie starzeje się - nawet po wielu latach. Materiał, który oszczędza zasoby naturalne i zawsze zapewnia stabilną, wysoką jakość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu technologów z firmy Resysta oraz INEOS Compounds udało się stworzyć taki materiał, a jego zastosowania wykraczają szeroko poza możliwości samego drewna!
Nasza firma zajmuje się produkcją gotowych wyrobów wykonanych z kompozytu łuski ryżowej i PVC oraz oferuje kompleksowe doradztwo w doborze oraz implementacji naszych wyrobów w licznych realizacjach na terenie całej Polski i nie tylko. W naszej ofercie obecnie znajdą Państwo min. deski tarasowe, elewacyjne, płotowe (komorowe), rurki (poręcze), parapety, płyty oraz legary.


 
  • 1308.jpg
  • 1318.jpg
  • 1336.jpg
  • 1337.jpg