Wineo



Podłogi winylowe WINEO

... krótko mówiąc mało skomplikowane

Obojętnie czy w mocno obciążonych pomieszczeniach publicznych czy w mieszkaniach: podłogi winylowe WINEO® są wszechstronne do zastosowania i do tego bezproblemowe. Przekonują zatem nie tylko swoją funkcjonalnością, lecz także naprawdę przyciągają swoim designem. Różnorodne struktury drewna i kamienia, od egzotycznych po szlachetne czy nowoczesne, sprawiają wrażenie prawdziwych i dbają o perfekcyjną różnorodność.

… ekstremalnie odporne na ścieranie
Podłogi są wszędzie z nami: pozwalają po sobie chodzić i biegać, a także świetnie spisują się podczas zabawy i szaleństw. Podłogi winylowe nadają się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń mieszkalnych, a także publicznych o wysokim natężeniu ruchu. Nie straszne im obcasy butów, pazury domowych zwięrząt, a także kółka krzeseł biurowych


… ciche, ciepłe i miękkie dla stóp
Dzięki bardzo elastycznej powierzchni stawy znajdują się pod ochroną, równocześnie odgłos kroków jest cichszy, a stopy odczuwają przyjemne ciepło.


… nadają się do klejenia, jak również do montażu na "clik"
Tam, gdzie tylko jest to konieczne, podłogi winylowe można bez problemu przyklejać do podłoża. Jeszcze łatwiejszy jest montaż paneli winylowych z opatentowanym systemem łączenia Connect lub z technologią LocTec®.

… szybkie w montażu
Connect lub LocTec® - łączenie na "click", alternatywa klejenia do podłoża: podłogi winylowe układa się bardzo łatwo, a montaż jest prosty i czysty. Prościej już się nie da.

… o niewielkiej wysokości
Dzięki swojej minimalnej wysokości od 2 do 9 mm podłogi winylowe WINEO są dostępne zarówno w
wersji do klejenia jak i na "click" dlatego są idealnym rozwiązaniem przy remontach.

 

... proste w użytkowaniu

Odporna struktura powierzchni zaimpregnowana poliuretanem sprawia, że pielęgnacja i czyszczenie jest bardzo łatwe

 

... niezawodne

Panele winylowe WINEO wyróżniają się wysokimi wymaganiami jakościowymi, dotyczącymi głównie materiałów, z których są wykonane.

Atest Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej ( DIBt ) jest jednym z oznaczeń jakości badanej każdego roku w ramach nadzoru technicznego niezależnego od producenta. Wszystkie produkty WINEO posiadają certyfikat jakości (DIBt), a także dodatkowo przeszły wewnętrzną kontrolę jakości w zakładzie produkcyjnym w Augustdorf. Zapewniamy naszym produktom niezmienną jakość, która jest potwierdzona licznymi certyfikatami.


  • csm_moodbild-ambra-wood.jpg
  • csm_moodbild-kingsize-klicken.jpg
  • csm_moodbild-laguna.jpg
  • podlogi-winylowe.jpg